Про перебіг наради з питань організації роботи Регіонального координаційного центру логістики професійно-технічної освіти

26 лютого на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулась зустріч з питань планування, структури та змісту подальшої роботи між виконавцями, партнерами та експертами проєкту «Створення регіонального координаційного центру логістики професійно-технічної освіти», який реалізовується ГО «Збалансований розвиток – Схід» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. До роботи долучилися Юлія Бурцева, в. о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, та Едуард Гончаров, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області.

У ході зустрічі окреслені вектори роботи Регіонального координаційного центру логістики професійно-технічної освіти, що функціонує на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Основну увагу було зосереджено на питаннях стандартизації спеціальностей професійно-технічної освіти та координації зусиль задля налагодження співпраці з роботодавцями.

26.02 робоча зустріч