Відбувся семінар-практикум «Цифровізація діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників»

2 березня 2021 року почала роботу Школа консультанта ЦПРПП. Семінар-практикум з теми «Цифровізація діяльності Центрів професійного розвитку педагогічних працівників» мав на меті підвищення професійної компетентності новопризначених консультантів ЦПРПП щодо впровадження цифрових технологій у роботу працівників ЦПРПП та педагогів області. У роботі взяли участь представники центрів професійного розвитку педагогічних працівників/методичних кабінетів Селидівської, Маріупольської, Лиманської, Вугледарської, Бахмутської Костянтинівської, Дружківської, Новогродівської, Слов’янської територіальних громад.

1

Методист відділу координації роботи центрів професійного розвитку педагогічних працівників Донецького ОБЛІППО Фільчакова Т. В. привітала учасників заходу, оголосила мету заняття, підкреслила необхідність підвищення професійної компетентності в період реформування і змін в освіті й суспільстві, а також познайомила новопризначених консультантів із нормативно-правовими аспектами формування цифрової компетентності педагога, основними компонентами сайту ЦПРПП та їх наповненням.

2

Завідувач відділу зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Фарін С. Л. познайомив учасників заходу з електронними інструментами для створення баз даних на сайті Центрів професійного розвитку педагогічних працівників, а методист відділу зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Єгорченкова В. В. навчила створювати цифрове портфоліо та сайти.

3

На дистанційний етап роботи школи учасники заходу отримали завдання і найкращі побажання від організаторів семінару щодо впровадження в професійну діяльність набутих знань.

Із матеріалами заходу можна ознайомитися за покликанням: https://cutt.ly/Sl0u9NP