Про проведення ІV (фінального) етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

6 березня 2021 року відділ української мови та літератури Донецького обласного інституту радо зустрів у стінах Словʼянського педагогічного ліцею та КЗ «Маріупольський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей № 48» учасників ІV (фінального) етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

З усіх куточків області зʼїхалося 28 переможців ІІІ (обласного) етапу цього престижного філологічного змагання. Захід відбувся з дотриманням необхідних карантинних вимог.

Учасників привітали Тетяна Байдаченко, завідувачка відділу української мови та літератури Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужена вчителька України, та Ірина Скляр, доцентка кафедри української філології, керівниця відділу моніторингу якості вищої освіти Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», кандидатка філологічних наук. Слова вітання та подяки з нагоди фінального етапу учнівська та студентська молодь отримала й від Міністра освіти та науки України Сергія Шкарлета та Тараса Кременя, уповноваженого, кандидата філологічних наук, доцента, народного депутата України. Це допомогло моволюбам налаштуватися на змагальний лад.

Сподіваємося, що донецькі школярі та студенти гідно представлять рідний край на фінальному етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, демонструючи власну позицію щодо розуміння творчої спадщини Великого Кобзаря.

Відділ української мови та літератури Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти висловлює подяку адміністрації та педагогам Словʼянського педагогічного ліцею та КЗ «Маріупольський навчально-виховний комплекс «школа – ліцей № 48» за допомогу в організації конкурсу.

Усі фото.