Вебінар «Робота на платформі eTwinning – шлях до європейської комунікації в освіті»

22.11.2018 року відбувся вебінар «Робота на платформі eTwinning – шлях до європейської комунікації в освіті». Мета вебінару – сприяти збільшенню кількості учасників проектів на платформі еTwinning та урізноманітнити тематику, розширити коло закордонних партнерів серед закладів загальної середньої освіти. До вебінару долучилися понад 20 освітян із НМЦ і ЗЗСО регіону.

Організатори вебінару – відділ міжнародної інтеграції Донецького ОБЛІППО. Завідувач кафедри управління та адміністрування ОБЛІППО Абизов В. Є. привітав учасників та оголосив завдання вебінару. Шередека Г. В., завідувач відділу міжнародної інтеграції, ознайомила з результатами порівняльної характеристики участі закладів загальної середньої освіти області в роботі проекту Євросоюзу eTwinning на кінець року, відзначивши позитивний рівень зростання кількості учасників у II півріччі 2018 року.

Поділитися своїм успішним досвідом роботи на платформі eTwinning з директорами та заступниками директорів з НВР ЗЗСО, учителями іноземних мов, методистами ММК (РМЦ) була запрошена Хайнацька Анна Сергіївна, вчитель першої кваліфікаційної категорії Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Краматорської міської ради Донецької області. Анна Сергіївна надала методичні та практичні поради для початківців ітвіннерів: як робити перші кроки на платформі ETwinning. Далі вона пояснила, що є основою успішного проекту Європейського рівня, правила комунікації з партнерами, відзначила широкий спектр можливостей платформи та зосередилась на власному досвіді роботи у проектній діяльності у міжнародній освітній програмі ETwinning.

За підсумками роботи були надані наступні рекомендації:

  1. Довести до відома учасників освітнього процесу інформацію щодо реєстрації та участі в проекті Євросоюзу
  2. Залучити більше учасників освітнього процесу закладів загальної середньої освіти Донецької області до роботи на платформі eTwinning.
  3. Налагодити співпрацю з закордонними закладами-партнерами, створювати активні комунікації учнів з однолітками з Європи шляхом реалізації спільних проектів.

Учасники вебінару були щиро вдячні Донецькому ОБЛІППО та вчителю англійської мови Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Хайнацькій Анні Сергіївні за організацію та проведення корисного й плідного заняття.