Соколан Тетяна Леонідівна

Соколан Тетяна Леонідівна

Завідувач
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Барабанова Олена Анатоліївна

Барабанова Олена Анатоліївна

Методист
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Координація тренінгової роботи:

Пріоритетним завданням нашої роботи є надання всім зацікавленим можливості самостійно обирати напрями професійного розвитку задля покращення власних компетенцій, якостей, здібностей та умінь, необхідних сучасному діловому конкурентоспроможному спеціалісту, а також організація, проведення тренінгів та семінарів із використанням найсучасніших методик підготовки. Відвідувачі отримують знання та тренують вміння, використовуючи широкий спектр методів з урахуванням складних ситуацій і контекстів, які можна дієво використовувати в сучасному інтегрованому світі — як в Україні, так і за кордоном.

Сучасний підхід, використання новітніх технологій просування онлайн та офлайн. Корисні знання, фахові тренери-практики. Процес навчання у формі інтенсиву, можливість індивідуального аналізу та інтерпретації.

Як результат – для слухачів відкривається шлях у світ нових перспектив удосконалення і можливості для реалізації та фінансової незалежності.

Координація проєктної діяльності:

Пріоритетним завданням нашої роботи є професійний підхід до проєктного управління як до інструменту, який дозволяє ефективно розв’язувати завдання як великомасштабного задуму, так і окремого мініпроєкту.

Оскільки проєкт – це діяльність, спрямована на розвиток, поліпшення та зміну наявної ситуації, то сучасний фахівець має бути спроможний самостійно моделювати, створювати і реалізовувати проєкти, що відповідають вимогам часу. Він також мусить бути здатним повноцінно жити й активно діяти в новому світі, постійно самовдосконалюватись, адекватно реагувати на зміни.

Проєктна технологія передбачає реалізацію конкретних завдань, що сприяє розкриттю незакомплексованої особистості, саморозвиткові, посиленню потенційних здібностей, забезпечує розвиток базових характеристик – ініціативності, компетентності, креативності, самостійності, стимулює оригінальність мислення; спонукає до пошуку нетрадиційних вирішень завдань.

Основні напрямки проєктної діяльності:

  • інформаційні проєкти;
  • практико-орієнтовані проєкти;
  • навчальні (профільні) проєкти;
  • соціально-групові проєкти;
  • мультимедійні проєкти;
  • комплексні проєкти;
  • фандрейзингові проєкти.

Сучасний підхід, поєднання новітніх технологій та групової або індивідуальної творчості. Процес навчання у формі інтерактиву, можливість спілкування в реальному часі з професійними проєктними менеджерами.

Як результат – для проєктантів з’являються нові зрозумілі обрії створення та реалізації проєктів, викристалізовуються ідеї та творчі задуми.